Voetbalindelingen 2016-’17

Dokkum

De indelingen van de voetbalcompetities voor het seizoen 2016-’17 zijn:

Zaterdag:

Derde divisie: Capelle, DVS'33, Rijnsburgse Boys, Harkemase Boys, IJsselmeervogels, Jong Almere City FC, Jong FC Groningen, Jong FC Volendam, ODIN'59, ONS Boso Sneek, Quick Boys, Scheveningen, SteDoCo, FC Rijnvogels, Huizen, VVOG, ASWH, FC Lisse.

Eerste klasse E: Balk, BCV, Blauw Wit '34, Buitenpost, Drachtster Boys, Drenthina, Gorecht, Winsum, HZVV, Leeuwarder Zwaluwen, Olde Veste'54, Omlandia, PKC'83, VEV'67.

Tweede klasse I: Be Quick D, Broekster Boys, CVVO, Fc Grootegast, Hardegarijp, SC Joure, FC Meppel, Nijland, S.C. Stiens, Tonego, SC Veenwouden, VVI, De Wâlde, Zeerobben.

Derde klasse B: Anjum, AVC, Dokkum, Fean'58, Kollum, Minnertsga, ONT, Rijperkerk, Rottevalle, SC Berlikum, VIOD, WTOC, Wykels Hallum, Zwaagwesteinde.

Vierde klasse B: ASC, Beetgum, FC Birdaard, Eastermar, SC Franeker, Friese Boys, Leovardia, Oostergo, Ropta Boys, Ternaard, SC Twijzel, V en V'68, VC Trynwâlden.

Vierde klasse C: BSVV, GRC Groningen, De Lauwers, FC LEO, Lycurgus, Mamio, ODV, Opende, RWF, S.V. Haulerwijk, SIOS, De Sweach, VVK, Waskemeer.

Vijfde klasse B; Boornbergum'80, Drogeham, Ezinge, Groninger Boys, GSVV, Harkema Opeinde, Jistrum, SC Kootstertille, OKVC, Rood Zwart Baflo, Velocitas 1897, VVSV '09, VVT, Zeester.

Vijfde klasse C: Blija, CVO, Foarut, Holwerd, Marrum, Noordbergum, Ouwe Syl, SSS'68, Suameer, Suawoude, Tzummarum, VCR, Wardy, WWS.

Zondag:

Derde klasse A: Drachten, Franeker, Friesland, Geel Wit, Harlingen, Jubbega, Leovardia, Nicator, Oerterp, ONB, SC Bolsward, Udiros, VC Trynwalden, Warga.

Vierde klasse B: Bakkeveen, Donkerbroek, Gorredijk, Gruno, Haren, Nieuw Roden, S.V. Haulerwijk, Surhuisterveen, SVMH, Thor, De Wilper Boys, Winsum, Zandhuizen, Zwaagwesteinde.

Vijfde klasse B: AVV, Bakhuizen, Blauwhuis, Blue Boys, Boornbergum'80, SC Flamingo, Houtigehage, St. Jacob, Langezwaag, Langweer, SF Deinum, Tijnje, De Wâlden, Wispolia.

Vijfde klasse C: BEW, Diever-Wapse, FC Amboina, FC Fochteloo, HHCombi, ODV, Oldeholtpade, Oosterstreek, Sport Vereent, Sportclub Makkinga, De Sweach, Terschelling, TLC, Zevenhuizen.

Vijfde klasse D: Amelandia, Blauw Geel'15, Eenrum, Farmsum, Froombosch, Groen Geel, Harkstede, Kloosterburen, SV Bedum, Tynaarlo, VVK, Warffum, Woltersum, Yde de Punt.

Beker (1e en 2e klassers):

Poule 106: Broekster Boys, Drachtster Boys, GVAV-Rapiditas, Zuidhorn.

Poule 107: BCV, Bergum, DTD, SC Veenwouden.

Poule 108: Aduard 2000, Be Quick D, Buitenpost, Forward.


Auteur

Redacteur